МАТЕРІАЛИ

     Гарантувати високу якість продукції можна лише тоді, коли є впевненість у якості на кожному етапі виробництва: від сировини до застосовуваних технологій. У цьому розділі розповімо про переваги матеріалів друкарні.

     Якщо ви вже тримали в руках нашу продукцію, то знаєте, про які переваги йдеться! А якщо ні завжди можете оформити замовлення онлайн всього в декілька кліків та отримати свій екземпляр першокласної якості.

     Ми за усвідомлене споживання та раціональне виробництво.

Поліграфічна промисловість нерозривно пов’язана з питаннями екології та вирубки дерев. Всі розуміють, що нерегульоване катування ресурсів без відновлення лісових угідь — шлях в нікуди. І тому ми пишаємося, що партнерами та однодумцями у цьому стали Sappi – міжнародна компанія, яка є нашим постачальником першокласних матеріалів.

     Всю сировину для паперу Sappi вирощує в ПАР на власних земельних плантаціях, що сертифікуються Forest Stewardship Council – Міжнародною лісовою опікунською радою. Також Sappi контролює вирубку у себе на плантаціях і має стабільно близько 17 мільйонів паростків. До того ж компанія підтримує безвідходне виробництво. Угіддя Sappi Forest площею 135 тис. га. Сучасна наука, високотехнологічна лабораторія, фахівці вищого класу та турбота про навколишнє середовище – те, що робить матеріали Sappi незрівнянними лідерами з якості на ринку целюлозно-паперових виробів.

     Ми друкуємо продукцію на глянцевому та матовому папері різних щільностей. Небагато деталей, що можуть вам стати в нагоді при оформленні замовлення:

     Листова продукція (листівки, буклети) друкується на:

  • крейдованому глянцевому папері щільністю 90 г/м², 115 г/м², 130 г/м², 150 г/м², 170 г/м², 200 г/м².
  • крейдованому матовому папері щільністю 130 г/м², 170 г/м².

     Календарна продукція (поштові листівки, бірки, візитки) друкується на крейдованому матовому папері щільністю 350 г/м² та на двусторонньому картоні 300 г/м².

     Папки для документів – на картоні щільністю 300 г/м² двостороннього крейдування.

     Пакети — на картоні одностороннього крейдування щільністю 180 г/м² з матовою та глянцевою ламінацією.

     Щоб допомогти вам з вибором матеріалів для друку, коротко розповімо, чим відрізняється глянцевий папір від матового. По-перше, глянець відблискує на сонці і при штучному освітленні, на матовій поверхні ніколи не буде відблисків. До речі, варто зазначити, що зазвичай друкарні в Україні використовують стандартний матовий папір (silk), який насправді за міжнародними стандартами напівматовий. На такому “матовому” папері все одно можна побачити відблиски. Друкарня використовує матеріали Sappi, у яких матова поверхня дійсно матова і невідбивна.

     По-друге, вибираючи матеріал – глянець або матовий – зверніть увагу на те, що на перших яскравіші зображення, але перевага других – хороша деталізація.

     Знаючи історію та принципи Sappi, особливості кожного матеріалу, ми можемо бути на 100% впевнені, що вся продукція, яка виготовляється для вас, – це надійність, гарантія, висока якість і наш спокій за репутацію, яку ми дуже цінуємо, а щоб ви були впевнені в цьому, наводимо сертифікати якості наших матеріалів:

     Папір та картон SAPPI Висока білизна. Висока якість крейдованого шару, що дозволяє досягати високої якості стабільності кольору, якості при повторних накладах. Найменше обсипання крейдованого шару при фальцюванні, зшиванні, палітурці на скобу, біндеруванні. Відмінно підходить для рекламно-поліграфічної продукції найвищої якості. Ідеально підходить для багатосторінкових робіт (каталоги, буклети, книги). Відповідність стандартам ISO 9001, ISO 14001:2015. Сертифікати FSC, PEFC та SFI.

     Картон STORA ENSO Висока білизна. Висока якість крейдованого шару, що дозволяє досягати високої якості стабільності кольору, якості при повторних накладах. Має високоякісні характеристики при висіканні та склейці. Двосторонній картон STORA ENSO: наявність високої білизни та гладкості крейдованого шару дозволяє використовувати картон як для упаковки, так і для рекламної поліграфії (обкладинок блокнотів, каталогів, карток, банківської поліграфії).

     Фарби HUBER Group – великий європейський виробник (Німеччина) Стабільна передача кольору. Якісний друк. Гарне висихання фарб. Чудові властивості на механічну дію фарб. Відповідність стандарту ISO 12647-2.

     Ми також використовуємо витратні матеріали європейських брендів – UPM, Metsa Board, MCM, Derprosa. Ці бренди давно стали синонімами надійності.