ДРУК БЛАНКІВ

Друк бланків — це один із способів підтримки фірмового стилю компанії. Бланки використовуються для ділової кореспонденції, на них друкують комерційні пропозиції, договори, будь-яку інформацію, важливість якої необхідно підкреслити.

Замовити друк бланків можна у нас у друкарні “Арт-Прес” накладами від 100 шт. Ми пропонуємо виготовлення класичних бланків А4 формату або друк бланків в індивідуальних розмірах.

Для чого необхідне виготовлення бланків

Бланки застосовуються як фірмові листи для заповнення інформацією. Найчастіше це кореспонденція, але також на них друкують:

 • прайси — розсилають поштою або вкладають у продукцію;
 • комерційні пропозиції — розсилають потенційним клієнтам і можливим партнерам;
 • договори — друкуються на фірмових бланках задля посилення візуального ефекту;
 • довідки — підтвердження оригінальності документа;
 • заяви — для внутрішнього документообігу.

Кожна компанія самостійно визначає, як будуть використовуватися фірмові бланки, від цього залежить наклад поліграфічної продукції. У нашій друкарні спосіб друку безпосередньо залежить від обсягу замовлення. Для невеликих накладів ми використовуємо цифровий спосіб друку, а для накладів від 500 шт. виконується офсетний друк бланків.

Великої різниці в якості готової продукції ви не помітите, але звертаємо увагу, що бланки, надруковані цифровим способом, не бажано використовувати для друку на принтері. При виконанні таких дій фарба може відмарити (продрукуватись) на незадрукованих областях аркуша. Тому для заповнення від руки цифровий спосіб виготовлення бланків підходить, а для внесення інформації способом друку на принтері ми радимо замовляти наклади офсетним способом.

Вартість друку продукції також залежить від кількості продукції. При друкуванні офсетом ціна за одиницю нижча при замовленні великої кількості продукції, тому такий друк є вигіднішим.

Який має бути фірмовий бланк

Фірмові бланки хоч і відрізняються для кожної компанії колірною гамою та символікою, готуються за одним шаблоном.

Обов’язковою для нанесення на бланки є така інформація:

 • назва та логотип компанії;
 • контактна інформація;
 • юридична та фізична адреси;
 • місце для підпису та печатки;
 • вільне місце для вписування чи друку інформації.

Перерахована вище інформація має бути незмінною, а якщо вона втратить свою актуальність, бланки потрібно виготовити нові, з новими даними. Не варто використовувати невірні дані, а тим більше вносити помарки у фірмовий бланк.

Оформлення бланків найчастіше виконується в класичному стилі, без суцільних заливок та зайвого нанесення графічних елементів. Для друку використовують офсетні папери щільністю від 80 г/м2. Офсет ідеально підходить для виготовлення цього виду поліграфічної продукції, на ньому якісніше пише ручка.

Стандартний формат бланків А4, але у нас на сайті можливо замовити, крім формату А4, продукцію інших розмірів. Ми пропонуємо бланки, що підходять для будь-якого випадку:

 • А3 — підходить для роздруківки прайсів;
 • А4 — на всі випадки;
 • А5 — для надсилання поштою;
 • А6 — мініпрайси та повідомлення.

Вимоги до макета

Для виконання якісного друку ми в “Арт-Прес”просимо готувати макети відповідно до вимог:

 • додавати 2 мм на різання по периметру до будь-якого розміру готової продукції;
 • використовувати колірний режим CMYK, оскільки ми друкуємо чотирма фарбами;
 • готувати макети в роздільній здатності 300 dpi – це найкраще розширення для отримання якісного зображення;
 • переводити усі шрифти у криві;
 • надсилати макети або вантажити їх на сайт у форматі ∗pdf – це вбереже макет від втрати даних.

Підготовка макета цього виду продукції дуже проста через тип виробу. Це листівка з чітко визначеною структурою, яка не потребує особливих навичок володіння графічними програмами, і ми впевнені, що ви впораєтеся з підготовкою макетів самостійно. У нас на сторінці «Вимоги до макетів» ви можете завантажити шаблони з точними розмірами та вже встановленими полями на різання.

Ми також готові допомогти у розробці макетів. Для цього вам потрібно під час оформлення замовлення на друк натиснути замість «Завантажити макет» кнопку «Замовити дизайн» і внести необхідну інформацію у полі, що відкрилося. Підготовка дизайну фірмового бланка нашими спеціалістами займе небагато часу, а погодження готового макета перед друком є обов’язковим.

Вартість друку бланків у “Арт-Прес”

Ціна друку бланків залежить від кількох факторів:

 • формату виробу — розмір бланка безпосередньо впливає на вартість виготовлення;
 • кольоровості — пропонуємо друк односторонній або двосторонній, повнокольоровий або друк одним кольором (чорним);
 • щільність матеріалу — офсет 80, 120, 170 або 250 г/м2;
 • наклад виробів — від 100 шт. з друком одного макета до необхідної клієнтам кількості;
 • терміну виготовлення — терміновий друк за один робочий день або нетерміновий з виготовленням за три робочі дні.

Крім перерахованих вище факторів, на вартість впливає також наявність макета у замовника або необхідність вносити в нього правки, нестандартність замовлення, наприклад, зміна формату виробу, використання спеціальних змішаних фарб Pantone.

Всі деталі по замовленню узгоджуються індивідуально перед запуском до друку, так що якщо у вас є особливі побажання щодо виготовлення бланків, — подзвоніть нам, і ми запропонуємо найкращий варіант виготовлення продукції.

Чому варто звертатися до друкарні “Арт-Прес”

Звернутися до нас для виконання друку бланків варто, тому що ми спеціалізуємося на друкуванні поліграфічної продукції будь-якої складності.

 1. Бланки, які ми друкуємо, потішать вас найкращою якістю. Їх можна використовувати як для друкування інформації на принтері, 2. так і для заповнення від руки. Замовити продукцію для фірми можна практично будь-яким накладом, але це завжди вигідно і у кращому виконанні.
 2. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на друк за рахунок оптимізації виробничого процесу.
 3. Пропонуємо відправку продукції до будь-якого міста України, а у м. Дніпро здійснюємо доставку по місту.
 4. Вас не повинна зупинити відсутність макета, адже ми пропонуємо розробку дизайну за вашими побажаннями для будь-якого виду продукції.
 5. У нас найкращі терміни друку, термінові замовлення ми виконуємо за один день, а нетермінові друкуються три дні. Ціна за три дні вигідніша, враховуйте це при оформленні замовлення.

Замовити друк бланків у Києві чи Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Львові чи Харкові можна лише за кілька хвилин. Для цього переходьте на сайт, вибирайте відповідний формат, папір та наклад, натискайте на кнопку «Підтвердити замовлення» та очікуйте повідомлення про готовність.