РОЗРОБКА ДИЗАЙНА

Ви можете обрати декілька вариантів дизайну, за власним бажанням

Розробка дизайну може складатися з декількох сфер, як:

  • Брендинг — автентика, фірмовий стиль та інші візуальні аспекти
  • Логотип — розробка емблеми, впізнаваного графічного зображення
  • Опрацювання UI та UX — важливий аспект, оскільки від цього залежить не тільки візуальна привабливість продукту, а і комфорт користувача
  • Анімація — необов’язковий крок, але допомагає привернути увагу користувачів

Також не варто забувати і про промо-матеріали — банери для реклами, прес-кіти для ЗМІ та ін. Чим детальніше, глибше опрацювання дизайну, тим вище його вартість.

Технічне завдання також впливає на вартість майбутнього проєкту. Разом із замовником створюється детальний опис зі схемами, знімками та іншими роз’ясненнями.

У число технічних подробиць входять:

   1 Сформулюйте мету рекламної кампанії. Яку інформацію хочете донести до потенційного клієнта? Дайте відповідь на запитання, до чого повинна спонукати реклама цільову аудиторію.

   2 Наведіть детальний опис продукту/послуги. Якісні та кількісні характеристики, властивості, очікуваний результат від придбання тощо.

   3 Конкурентний аналіз. Важливо виділити у продукту/послуги ті сильні сторони, яких немає у конкурентів. Вкажіть основних конкурентів.

   4 Опис аудиторії, її потреб. Важливо визначитися, кому саме буде цікавий продукт/послуга, чому він буде цікавий, які потреби закриватиме. Слабка опрацювання на цьому етапі призведе до того, що реклама показуватиметься аудиторії, яка не зацікавлена у продукті.

   5 Додаткові матеріали. Дайте посилання на матеріали з контентом, який необхідно використовувати для створення рекламного блоку. Це можуть бути логотипи, файли зі шрифтами, матеріали фотосесій, фірмова гамма кольорів, фірмовий стиль, брендбук і т.д. Можливо макети попередніх рекламних компаній, щоб розуміти стилістику, та створити відомий рекламний блок. Якщо таких немає підберіть відповідні приклади, які Вам подобаються і коротко поясніть, чим саме Вам він сподобався

  • Які завдання зобов’язаний виконувати продукт, що створюється
  • Особливості дизайну
  • Де будуть зберігатися і структуруватися дані
  • На яких платформах буде вестися робота (Android, iOS)
  • Тип верстки та ін.

Завдяки ТЗ стає зрозуміла майбутня концепція проєкту і можна більш точно підрахувати його підсумкову вартість.

На вартість розробки дизайну також впливає такий фактор як терміновість роботи, так часто вживана фраза «на вчора», це означає, що дизайнер повинен відкласти менш термінові роботи та зайнятися терміновою роботою, іноді у вихідні та нічний час. Це підвищує вартість рабіт по розробці дизану. Вартість термінового виконання розробки дизайну розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Кінцева ціна залежить від вимог замовника і того, яких результатів потрібно досягти. Базові принципи та особливості проєкту клієнт викладає заповнивши бриф або написавши технічне завдання. Уже на цьому етапі можна робити приблизні оцінки вартості готового продукту.

Розробка під ключ — це цілісний процес. Щоб краще розуміти, з чого формується його вартість, потрібно детальніше розглянути кожен етап. Сюди входять: оцінка термінів, створення прототипу, дизайн, верстка, тестування і багато іншого.

Це максимально точна інформація про майбутній продукт дизайну, інформація про матеріали та їх якість, точний опис побажань до майбутнього дизайну, терміни на виконання поставленого завдання, це ваше перше замовлення чи ви постійний замовник, наскільки завантажений дизайнер в момент замовлення і безліч інших дрібних факторів …, у кожного дизайнера чи дизайн студії є портфоліо з прикладами робіт та основний прайс, з базовими цінами на основні види продукції, які мають стати орієнтиром для вибору дизайнера, за параметрами ціна – якість.

 

P.S. Флаєр можна розробити як за 200 грн, так і за 1500 грн., за мінімальну вартість навряд чи хтось буде витрачати багато часу на вигадування супер ідей, підбір під них матеріалів, обробку цих матеріалів …, ціна безпосередньо впливає на якість і оригінальність дизайнерської роботи!

Після виконання розробки дизайну, Вам буде надіслано зразок, для погодження макету. Після погодження Вами розробки макета, проводиться 100% оплата розробки дизайну на розрахунковий рахунок. Після оплати Вам будуть надані розроблені оригинали макетів.

Надсилаєте технічне завдання.

Надсилаєте завдання на пошту менеджеру. У завданні максимально докладно описуєте своїми словами те, що хочете отримати. Прикладаєте до письма все, що у вас є (фотографії, картинки, текст, логотипи та ін.). Все має бути в максимально хорошій якості. У відповідь ви отримуєте лист із термінами та ціною.

Надішліть файли або додайте до листа фотографії, картинки та логотипи, які мають бути на макеті із зазначенням на який бік їх розмістити. Логотипи бажано у векторних форматах (eps, ai), фото у найкращій якості, що у вас є.

Ми розробляємо дизайн макетів афіш, банерів, бланків, блокнотів, брошур, буклетів, візиток, воблерів, дипломів, календарів, каталогів, конвертів, листівок, меню, наклейок, зовнішньої реклами, листівок, папок, плакатів, презентацій, запрошень, рекламних макетів, сертифікатів, тейбл-тентів, флаєрів, етикеток та багато іншого. Загалом, якщо вам потрібно зробити дизайн будь-якої поліграфічної продукції, приходьте і ми вам допоможемо.

НАШІ КОНТАКТИ

 

АДРЕСА

КРЕМЕНЧУК
вул Покладова 28

режим роботи

ПН – ПТ   9  –  18
СБ – НД  ВИХІДНИЙ

E-mail

shpalta.net@gmail.com
admin@shpalta.net

ТЕЛЕФОНИ:

+38 (068) 765-77-55
+38 (095) 765-77-55

 

ЗАДАТИ ПИТАННЯ